Falunk két legidősebb lakóját köszöntöttük a héten.

Knopf Antal polgármester személyesen kereste fel a két idős asszonyt, akik mindketten 90. életévüket ünnepelték a héten, s mindketten a helyi közösségünk megbecsült tagjai.

Kalóz Géza Ferencné, Rózsika néni 90 éve látta meg a napvilágot, a kerek évfordulóra a szeretett családja körében emlékeztek meg. Falunk másik ünnepeltje Zsiga Jànosnè, Anna néni szintén 90. életévét töltötte be. Az ünnepi alkalomból polgármester úr köszöntötte és fejezte ki jókívánságait az ünnepelteknek, mely alakalomból Magyarország kormányától a megbecsülés jeléül járó Emléklapot is átvehették.

A kerek évfordulót ünneplő hölgyek nagyon örültek az ajándéknak, s a falu vezetői nagyon büszkék a szép kort megélt lakóira és igyekszünk megbecsülni azokat, akik átélték a múlt századok évtizedeit, ezért sem feledkeztek meg a kerek évfordulót ünneplő asszonyokról ezúttal sem.

További jó egészséget kívánunk! 

Falunk legidősebbjeit köszöntöttük

You May Also Like