Ingatlan vásárlás és ezáltal vagyon gyarapodás falukban.

Tisztelt Bábonymegyeri Lakosok!
 
Örömmel tájékoztatom Önöket, hogy két éves, kemény munka, küzdelem után/pályázat,árverés/, 2024.05.24-én, végre sikerült megvásárolni önkormányzatunknak, a Dózsa Gy. u. 35. sz., /248 hrsz/, a Faluházunk közvetlen szomszédságában lévő elhagyott ingatlant. Így,most évtizedes vágya, terve valósulhat meg falunknak, mert lehetőségünk nyílik, egy szép, tágas, modern, új közösségi tér megépítésére, hozzá kapcsolva, a márciusban megvásárolt, Dózsa Gy.u.51.sz. ingatlant is! Megköszönöm a szomszédok, az utca, a falu lakóinak türelmét, segítő szándékú kritikai észrevételeit, jelzéseit,a Tabi Közös Önkormányzati Hivatal vezetőinek, munkatársainak, folyamatos,szakmai, gyakorlati segítségét.
 
A régi tulajdonosok, önkéntes hozzájárulását a birtokbavétel során. Megköszönöm a képviselő- testület minden tagjának, a többszöri, egyhangú, vita nélküli döntést, támogatást. Csak együtt, összefogva sikerülhetett. A választások után lakossági fórumot, közmeghallgatást hívunk össze, a tervek ismertetésére, esetleges változtatására, a jó ötletek megvalósítására. Építsük, szépítsük együtt, közösen falunkat!
 
 
Bábonymegyer Község Önkormányzata képviseletében
Knopf Antal polgármester
Ingatlan vásárlás az önkormányzat részéről

You May Also Like